GO podtynkowa termostatyczna bateria prysznicowa, 5-funkcyjna, chrom
GO podtynkowa termostatyczna bateria prysznicowa, 5-funkcyjna, chrom
GO podtynkowa termostatyczna bateria prysznicowa, 5-funkcyjna, chrom

GO podtynkowa termostatyczna bateria prysznicowa, 5-funkcyjna, chrom

3 538,00 zł
Brutto

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. Czas realizacji ok. 70dni

MarkaSAPHO
Szerokość160 mm
Wysokość220 mm
KolorChrom
MateriałMosiądz
KształtObłe
InstalacjaPodtynkowa
Typ sterowaniaTermostat
Typ przełącznikaObrotowy
Wyposażenie5 funkcyjna
Waga / szt.4.2600 kg
Opakowanie1 szt.
Taric84818011
Gwarancja5 lat
Ilość

JAK DZIAŁA BATERIA TERMOSTATYCZNA

Bateria termostatyczna jest wstępnie ustawiona na temperaturę wody 38° C. Nie trzeba już mieszać ciepłej i zimnej wody i marnować litrów wody na poszukiwanie optymalnej temperatury. Temperatura wody pozostaje stała nawet przy wahaniach ciśnienia lub temperatury rur, co jest szczególnie doceniane przez użytkowników w blokach. Dzięki stałej temperaturze, baterie z termostatem są bezpieczne, co szczególnie docenią rodzice małych dzieci. Jeśli potrzebujesz, aby woda była cieplejsza lub chlodniejsza nie stanowi to problemu: wystarczy nacisnąć blokadę bezpieczeństwa STOP.

Zawory termostatyczne GO mają klasyczne elementy cylindryczne i są mosiężne. Dzięki chromowanym mosiężnym elementom sterującym akumulatory te mają zwiększoną odporność na ścieranie i mogą być używane w warunkach obciążenia. Ukryta termostatyczna bateria prysznicowa dla pięciu wyjść posiada blokadę bezpieczeństwa SECUREstop .

Ukryty kran oferuje czystą konstrukcję kabiny prysznicowej. Jest również zalecany do mniejszych pomieszczeń. Niska głębokość nie ogranicza ruchu osoby pod prysznicem

JAK DZIAŁA TERMOSTATYCZNA BATERIA?
Bateria termostatyczna jest fabrycznie ustawiona na temperaturę wody 38 ° C Po uwolnieniu wody, podnosząc górną dźwignię razem, woda płynie w 38 ° C. Jeśli chcesz chłodnicę wody, po prostu obróć dolny uchwyt w prawo. Aby podgrzać wodę, naciśnij zatrzask bezpieczeństwa SECUREstop na dolnym uchwycie, a następnie obróć go w lewo. Przepływ wody i to, czy woda wypływa z, na przykład, prysznica ręcznego lub górnego, kaskady, dyszy lub wylewki, wybiera się za pomocą górnej dźwigni. Podczas otwierania wody, podnosząc górną dźwignię razem, woda płynie np. Z głowicy prysznicowej (w zależności od połączenia). Aby przełączyć się na inne trasy, dźwignia musi być obrócona w prawo lub w lewo (w zależności od połączenia).

  • Ukryta termostatyczna bateria prysznicowa na 5 wyjść
  • Możliwość podłączenia np. Prysznic ręczny, głowica prysznicowa z kaskadą, prysznic ścienny, wylewka
  • Włącznik wody zintegrowany z dźwignią sterowania
  • SECUREstop - bezpieczny system wyparzania
  • Bateria zawiera ukryty korpus
  • Pakiet nie zawiera ręcznego prysznica i węża

Bateria jest fabrycznie ustawiona i testowana przy 3 barach na obu wejściach. W tych warunkach funkcjonalność baterii jest optymalna w przypadku każdego rodzaju podgrzewania wody.
Przy ciśnieniu powyżej 5 bar zalecamy instalację regulatora ciśnienia.

CO OFERUJE AKUMULATORY TERMOSTATYCZNE ALPI:

SĄ BEZPIECZNE
W przypadku SECUREstop woda na wylocie nie może przekraczać 38 ° C Temperaturę można zwiększyć tylko przez odblokowanie przycisku bezpieczeństwa.

KONTROLA BEZPIECZEŃSTWA
Regulatory termostatyczne ALPI są zawsze zaprojektowane tak, aby były wygodne i przyjazne dla użytkownika. Łatwość użycia można rozpoznać po naciśnięciu blokady bezpieczeństwa SECUREstop .

HIGIENCJA, PRAKTYKA I PROJEKTOWANIE WIESZ, KIEDY CZYSZCZENIE
Łatwa konserwacja jest jednym z aspektów projektowania baterii. Bateria ALPI nie ma żadnych fałd, które są źle traktowane i w których znajdują się zanieczyszczenia.

STEROWANIE MOSIĘŻNE.
Produkt może być używany w miejscach publicznych.

Możliwa interwencja serwisowa jest bardzo prosta po zdjęciu cienkiej płytki osłonowej. Aby wymienić wkładkę termostatyczną lub wkład z wbudowanym przełącznikiem, zdejmij uchwyt.


NU55168
10 Przedmioty

Opis

Kolor
Chrom
Opakowanie (szt.)
1
Materiał
Mosiądz
Gwarancja
5 lat
Instalacja
Podtynkowa
Wyposażenie
5 funkcyjna
Kształt
Obłe
Szerokość (mm)
160
Wysokość (mm)
220
Typ sterowania
Termostat
Typ przełącznika
Obrotowy

Specyficzne kody

PRODUKTY POWIĄZANE