• Obniżka
UNA bateria prysznicowa podtynkowa, termostatyczna, 2-funkcyjna, chrom
UNA bateria prysznicowa podtynkowa, termostatyczna, 2-funkcyjna, chrom
UNA bateria prysznicowa podtynkowa, termostatyczna, 2-funkcyjna, chrom

DIMY bateria prysznicowa podtynkowa, termostatyczna, 2-funkcyjna, chrom ((UN57163)

3 048,00 zł
2 591,00 zł -457,00 zł
Brutto

CZAS REALIZACJI: 3-10 dni roboczych.

Kod DM392
Marka Sapho
Serie DIMY
Kolor Chrom Chrom
Materiał Mosiądz
Instalacja Podtynkowa
Rodzaj sterowania Termostat 
Typ przełącznika Przełącznik obrotowy
Kształt Kanciaste
Wyposażenie 2 funkcyjna
Gwarancja 60 miesięcy
Waga opakowania 3,610 kg
EAN 8590913866425
Ilość

 Bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna, 2-funkcyjna

  • Możliwość podłączenia np. rączki prysznicowej i deszczowni lub deszczowni i pryszniców ściennych.
  • Przełącznik wody zintegrowany z elementem sterującym.
  • SECUREstop - system zapobiegający poparzeniu.
  • Korpus podtynkowy jest częścią baterii.
  • Pakiet nie obejmuje rączki prysznicowej ani węża.
  • Bateria jest fabrycznie ustawiona i testowana przy ciśnieniu 3 barów na obu wlotach. W tych warunkach funkcjonalność baterii jest optymalna dla każdego rodzaju podgrzewania wody.
    Jeśli ciśnienie przekracza 5 barów, zalecamy zainstalowanie zaworu redukcyjnego.

Serwisowanie jest bardzo proste, wystarczy tylko zdjąć cienką pokrywę baterii. Wymiana termostatu CR-107C lub głowicy ze zintegrowanym przełącznikiem CR010NC jest możliwa po zdjęciu elementów sterujących.

Bateria podtynkowa, to najlepsze rozwiązanie do kabiny prysznicowej. Pozwala zaoszczędzić miejsce w małej przestrzeni i nie ogranicza ruchu pod prysznicem, czym gwarantuje komfortowe doznania podczas kąpieli.

JAK DZIAŁA TERMOSTATYCZNA BATERIA?

Bateria termostatyczna jest fabrycznie ustawiona na temperaturę wody 38 ° C. Po uwolnieniu wody poprzez obrócenie prawego uchwytu, popłynie woda o temperaturze 38 ° C. Jeśli chcesz schłodzić wodę, po prostu obróć lewy uchwyt w kierunku do siebie. Aby uzyskać cieplejszą wodę, naciśnij bezpiecznik SECUREstop na lewym uchwycie, a następnie odwróć go w kierunku od siebie. Za pomocą prawego uchwytu możesz regulować strumień wody i to, czy woda będzie płynąć z rączki prysznicowej albo z deszczowni. Po otoczeniu sterownika w kierunku do siebie, woda poleci z deszczowni. Aby przełączyć na prysznic ręczny, naciśnij zintegrowany przełącznik w prawym uchwycie i obróc nim w kierunku od siebie.

JAKIE SĄ ZALETY BATERII TERMOSTATYCZNEJ?

Są bezpieczne
Bezpiecznik SECUREstop - woda, która wychodzi z baterii  nie może przekroczyć 38 ° C. Temperaturę można zmienić dopiero po odblokowaniu (naciśnięciu) pokrętła bezpiecznika. 

Bezpieczna obsługa
Elementy sterujące (rączki, pokrętła..)są zawsze zaprojektowane tak, aby były wygodne i łatwe do obsługi. Łatwość obsługi docenisz podczas używania bezpiecznika SECUREstop .

Dwie funkcje w jednym sterowniku
Wybór, czy woda wpłynie do wanny lub prysznica, odbywa się za pomocą jednego pokrętła. Jak łatwo i szybko.

HIGIENA, PRAKTYCZNOŚĆ, DESIGN
Jednym z podstawowych aspektów podczas projektowania baterii jest łatwość utrzymywania w czystości. Bateria jest gładka o prostym designie, dlatego nie oszadza się na niej brud. 

MOSIĘŻNE ELEMENTY STERUJĄCE

Produkt można zastosować w miejscach publicznych.

Seria DIMY obejmuje zarówno zwykłe baterie, jak i termostatyczne, z perlatorami okrągłymi i w kształcie kaskady. Baterie wynikają wyrafinowanym futurystycznym  designem i  jakością.
Kolekcja zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wyposażenia współczesnej łazienki. W ofercie znajduje się również zestaw prysznicowy z ultra cienką deszczownią. Seria DIMY idealnie pasuje do nowoczesnej łazienki z akcentem na kanciaste kształty. Dostępne w chromie i w kolorze czarny mat..

Zalecana konserwacja baterii w kolorze czarnym:
Aby zachować estetyczną jakość produktu, zaleca się czyszczenie powierzchni czarnych produktów (krany, prysznice ręczne i górne, węże, syfony, odpływy i inne akcesoria) tylko miękką ściereczką i wodą. Jednocześnie zaleca się wytrzeć powierzchnię do sucha po użyciu, aby na powierzchni nie pozostały krople wody, które mogłyby następnie osadzić się w postaci kamienia.
Nie używaj materiałów ściernych ani agresywnych środków czyszczących.

zaruka_5.png Rozszerzona gwarancja na szczelność baterii


DM392
44 Przedmioty

Specyficzne kody

PRODUKTY POWIĄZANE