• Obniżka
ANTEA pięcioelementowa bateria na brzeg wanny, brąz
ANTEA pięcioelementowa bateria na brzeg wanny, brąz

ANTEA pięcioelementowa bateria na brzeg wanny, brąz

3 204,00 zł
2 723,00 zł -481,00 zł
Brutto

CZAS REALIZACJI: 3-10 dni roboczych.

Marka Reitano Rubinetteria
Serie ANTEA
Kod 3316
Gwarancja 72 miesięcy
Waga opakowania 3,800 kg
Instalacja Na brzeg wanny
Kolor Brąz Brąz
Materiał Mosiądz
Rodzaj sterowania Kurek
Kształt Retro
Ilość

Baterię krawędzi wanny można umieścić na dowolnej wannie akrylowej, która ma wystarczająco szeroką krawędź. Baterię, wylewkę i prysznic można zainstalować razem lub oddzielnie w dowolnym miejscu na krawędzi wanny (złącze węża flexi). Akumulatory można łączyć z napełnianiem wylewki, przelewem przelewowym lub prysznicem na krawędzi wanny.

Pięcioczęściowa bateria kranowa na krawędzi wanny

  • Przepływ wody 25 l / m przy minimalnym ciśnieniu 3 bar
  • Materiał: mosiądz
  • Wykończenie: brąz
  • Pakiet zawiera prysznic ręczny, wąż i wylewkę

Akumulator jest standardowo wyposażony w gorącą i zimną wodę w języku czeskim. W zestawie baterii znajduje się znak wodny w języku angielskim Hot and Cold. Na życzenie możliwe jest również dostarczenie etykiety w języku włoskim lub francuskim.

W stylu retro można dziś wyposażyć całą łazienkę. Poczynając od tej serii baterii poprzez wannę retro, akcesoria Diamond, aż do ceramiki retro lub clasic. Lepsze wrażenie dla tego stylu mogą nadać również akcesoria w brązie w którym oferujemy również wszystkie akcesoria. Dla uwydatnienia starych czasów jest również w ofercie kombinacja akcesoriów chrom/złoto. Nowością w ofercie jest również zestaw prysznicowy z masywna deszczownią, która podkreśla przyjemny powrót do dawnych lat.

Do baterii Antea polecamy akcesoria z serii Diamond, Retro Cermika i Retro

Baterie są standardowo dostarczane z oznakowaniem ciepłej i zimnej wody w języku czeskim dodatkowo w zestawie znajdują się etykiety w języku angielskim. Istnieje możliwość dostarczenia etykiety baterii z oznaczeniami w języku francuskim lub włoskim.

Ważne informacje o bateriach z serii Antea:

Zapasowe głowice ceramiczne do baterii Antea zakupionych przed 10/2008 znajdują się pod kodem produktu: VIT004, zaś dla baterii zakupionych po 10/2008 pod kodem: VI003.

kohoutek_90.pngWystarczy obrót o 90 stopni, aby otworzyć zawór

zaruka_6.pngPrzedłużona gwarancja na szczelność.


3316
44 Przedmioty

Specyficzne kody

PRODUKTY POWIĄZANE